Українська (UKR)

Маніфест чеською мовою!

Маніфест

Шановні читачі!

 Маніфест Гуманної Педагогіки перекладено чеською мовою! Його опубліковано в розділі "Маніфест" на сайті Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки (http://gumannaja-pedagogika.ru/news). Передайте цю новину вашим друзям і колегам! За час свого існування документ перекладено 9 мовами. Тільки на сторінках сайту з ним познайомилися і скопіювали текст більше 10 тисяч чоловік. Приєднуйтесь! Розкажіть про Маніфест Гуманної Педагогіки в соціальних мережах в особистому спілкуванні! Реалізуйте принципи Маніфесту в роботі! Надихайтесь та надихайте!

МАНІФЕСТ РІЗНИМИ МОВАМИ 

 

Важлива інформація! Фільми з участю Ш.О.Амонашвілі.

Новини

                                                                                                                                                                                              am_20101002_131158_akry_00016                                                                                                                                                    Шановні друзі та колеги! На офіційному сайті телеканала "Культура" розміщені документальні фільми циклу "Шукаю учителя!" з участю академіка Ш.О.Амонашвілі. Четверту частину фільму присвячено "Маніфесту гуманної педагогіки"

 

Запис передачі з Ш.О.Амонашвілі на каналі ТРК Київ

Новини

Во время проведения авторского семинара в Киеве в марте 2012 года Ш.А.Амонашвили стал гостем передачи "Свобода мысли" с ведущим Назипом Хамитовым. Запись программы можно посмотреть здесь. Предлагаем также зайти в почтовый ящик Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ввести пароль parol12 и скачать передачу в хорошем качестве. Приятного просмотра!

 

Маніфест відкриває нові горизонти!

Новини

14 вересня на засіданні Бюро Президії Російської академії освіти академік Шалва Олександрович Амонашвілі виступив з повідомленням про підписання Маніфесту та його зміст та отримав всебічну підтримку і схвалення! З цього дня Маніфест гуманної педагогіки не тільки звернення до колег і однодумців, але документ, підтриманий Президією РАО та рекомендований науковим установам РАО для використання в науковій і практичній діяльності. Відповідна Постанова вже підписана президентом РАО Н. Д. Нікандровим.

«Маніфест гуманної педагогіки» був проголошений 17 липня 2011 діячами Міжнародного руху гуманної педагогіки (підписали його 43 особи) і звернений до світової спільноти вчителів та працівників освіти.

«Наші вихованці та учні могли б прожити свої шкільні роки, своє дитинство і юнацтво куди більш радісно і змістовно. Вони могли б стати куди більш досконалими громадянами і розкрили б найбільш багатогранно свою багату духовну і істинну природу. І це щастя торкнулося б майже всіх, якщо б їх світ освіти був просякнутий духовним гуманізмом », - йдеться в « Маніфесті ».

Приємно усвідомлювати, що ідеї Маніфесту отримали позитивну оцінку та підтримку на такому високому рівні. Це вселяє надію на швидке прийняття та втілення ідей гуманної педагогіки!

З сайту Міжнародного Центру гуманної педагогіки