Українська (UKR)

Запис передачі з Ш.О.Амонашвілі на каналі ТРК Київ

Новини

Во время проведения авторского семинара в Киеве в марте 2012 года Ш.А.Амонашвили стал гостем передачи "Свобода мысли" с ведущим Назипом Хамитовым. Запись программы можно посмотреть здесь. Предлагаем также зайти в почтовый ящик Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , ввести пароль parol12 и скачать передачу в хорошем качестве. Приятного просмотра!

 

Маніфест відкриває нові горизонти!

Новини

14 вересня на засіданні Бюро Президії Російської академії освіти академік Шалва Олександрович Амонашвілі виступив з повідомленням про підписання Маніфесту та його зміст та отримав всебічну підтримку і схвалення! З цього дня Маніфест гуманної педагогіки не тільки звернення до колег і однодумців, але документ, підтриманий Президією РАО та рекомендований науковим установам РАО для використання в науковій і практичній діяльності. Відповідна Постанова вже підписана президентом РАО Н. Д. Нікандровим.

«Маніфест гуманної педагогіки» був проголошений 17 липня 2011 діячами Міжнародного руху гуманної педагогіки (підписали його 43 особи) і звернений до світової спільноти вчителів та працівників освіти.

«Наші вихованці та учні могли б прожити свої шкільні роки, своє дитинство і юнацтво куди більш радісно і змістовно. Вони могли б стати куди більш досконалими громадянами і розкрили б найбільш багатогранно свою багату духовну і істинну природу. І це щастя торкнулося б майже всіх, якщо б їх світ освіти був просякнутий духовним гуманізмом », - йдеться в « Маніфесті ».

Приємно усвідомлювати, що ідеї Маніфесту отримали позитивну оцінку та підтримку на такому високому рівні. Це вселяє надію на швидке прийняття та втілення ідей гуманної педагогіки!

З сайту Міжнародного Центру гуманної педагогіки

 

Маніфест гуманної педагогіки

Новини

Нещодавно в Україну повернулася делегація Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, яка перебувала з 14 по 17 липня 2011р в Грузії (Бушеті) і брала участь у розробці Маніфесту гуманної педагогіки. В розробці, обговоренні та підписанні Маніфесту брали участь представники організацій з гуманної педагогіки України, Латвії, Литви, Естонії, Росії, в тому числі з автономних республік Хакасії, Дагестану. Чечні.

Ідеї Маніфесту спрямовані на служіння духовно-моральному становленню підростаючого покоління в атмосфері гуманності та особистісного підходу до Дитини, закликають до єднання і співробітництву щодо оздоровлення та оновлення освітянського світу, щоб кожна Дитина стала Людиною.

Бажаючі можуть висловити свою підтримку Маніфесту, надіславши її на ел. адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з повідомленням свого прізвища, ім'я, по-батькові та короткою інформацією про себе: де, ким працюєте, які маєте нагороди, відзнаки, вчений ступень, тощо.

 

Заочні курси підвищення кваліфікації на тему "Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі"

Новини

Недержавний вищий учбовий заклад "Академія педагогічної майстерності та соціалізації Шалви Амонашвілі" пропонує заочні (дистанційні) курси підвищення кваліфікації на тему "Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі". З цією метою створено сайт http://www.amonashvili.com/

Для проходження курсів  запрошуються вчителі, вихователі, педагоги, психологи, методисти, керівники шкіл, працівники освіти. Всі подробиці ви знайдете на сайті.