Українська (UKR)

Маніфест гуманної педагогіки

Новини

Нещодавно в Україну повернулася делегація Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, яка перебувала з 14 по 17 липня 2011р в Грузії (Бушеті) і брала участь у розробці Маніфесту гуманної педагогіки. В розробці, обговоренні та підписанні Маніфесту брали участь представники організацій з гуманної педагогіки України, Латвії, Литви, Естонії, Росії, в тому числі з автономних республік Хакасії, Дагестану. Чечні.

Ідеї Маніфесту спрямовані на служіння духовно-моральному становленню підростаючого покоління в атмосфері гуманності та особистісного підходу до Дитини, закликають до єднання і співробітництву щодо оздоровлення та оновлення освітянського світу, щоб кожна Дитина стала Людиною.

Бажаючі можуть висловити свою підтримку Маніфесту, надіславши її на ел. адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з повідомленням свого прізвища, ім'я, по-батькові та короткою інформацією про себе: де, ким працюєте, які маєте нагороди, відзнаки, вчений ступень, тощо.

 

Заочні курси підвищення кваліфікації на тему "Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі"

Новини

Недержавний вищий учбовий заклад "Академія педагогічної майстерності та соціалізації Шалви Амонашвілі" пропонує заочні (дистанційні) курси підвищення кваліфікації на тему "Основи гуманно-особистісного підходу до дітей в освітньому процесі". З цією метою створено сайт http://www.amonashvili.com/

Для проходження курсів  запрошуються вчителі, вихователі, педагоги, психологи, методисти, керівники шкіл, працівники освіти. Всі подробиці ви знайдете на сайті.