Українська (UKR)

Птахи – наші друзі

Уроки доброти

Птахи – наші друзі

Чорнокам'янська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Маньківської районної ради Черкаської області.

Учителька початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Кулинич Галина Михайлівна.


У рамках «Тижня початкових класів» у 3 класі Чорнокам’янської загальноосвітної школи був проведений Урок Добра на тему: «Птахи – наші друзі». Керуючись у своїй багаторічній педагогічній практиці надбанням великого педагога Ш.О.Амонашвілі, маю глибоке переконання, що Гуманна педагогіка - основа роботи з дітьми.

Детальніше...

 

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Уроки доброти

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Сліпенюк Ірина Іванівна, учитель початкових класів Кривоколінського НВК Тальнівської міської ради Черкаської області, провела у 2 класі урок Доброти на тему «Хай добро в душі суцвіттям квітне».

За змістом казки В.Сухомлинського «Як білочка дятла врятувала» діти усвідомлювали потребу робити добро, не чекаючи винагороди. Бути чуйнішими, милосерднішими та добрішими.

 

 

 

Твори добро, бо ти – людина!

Уроки доброти

Твори добро, бо ти – людина!

Доброта ‒ це проміння, що світло дарує,

Доброта ‒ це тепло, що від серця іде.

Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,

Та прямими шляхами у світі веде.

«Твори добро, бо ти – людина!» ‒ саме таке гасло звучало у 3-А класі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І.Чуйкова.


Тут було проведено відкриту виховну годину за участю завідуючої бібліотеки Московенко О.С. та класного керівника Кащенко І.П., де намагалися донести дітям, що доброта – це те, без чого ми не можемо існувати.

Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Тому сьогоднішнє свято – ще один привід згадати про таку рису і категорію людських відносин як Доброта. Допомогти дітям усвідомити, що робити добро – це зовсім нескладно, а результат у добрих справ і вчинків колосальний.

Детальніше...

 

Долонька добра

Уроки доброти

Долонька добра

Цікавий та змістовний Урок Доброти для своїх маленьких учнів 2-Б класу провела Завгородня Ольга Петрівна, вчитель початкових класів Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 Смілянської міської ради Черкаської області.


На уроці діти мали змогу розширити свої знання про поняття доброти, моделювали та розігрували ситуації, в яких потрібно було проявити свою толерантність, вихованість і доброту. Також, діти поділилися своїми думками про те, як допомагати тваринам та як за ними доглядати. На підсумок уроку маленькі другокласники виготовили «долоньку добра», на якій написали добрі побажання і обмінялися зі своїми однокласниками.