Українська (UKR)

Сердечка доброти

Уроки доброти

Сердечка доброти

Цікавий та змістовний урок "Сердечка доброти" провела вчитель початкових класів Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області, Мусієнко Наталія Арсентіївна, для учнів 2 класу.


На уроці діти ділились своєю добротою, розповідаючи про те, як доглядати та допомагати тваринкам. Грали в цікаву гру "Цукерки", виготовляли сердечка, на яких написали добрі побажання своїм однокласникам, а також розіграли за ролями сюжет оповідання"Моє".

Детальніше...

 

Дерево доброти

Уроки доброти

Дерево доброти

Хутірський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Червонослобідської сільської ради Черкаської області.


Ротай Світлана Геннадіївна, вчитель початкових класів, провела у 1-А класі Урок Добра на тему «Час Любити» спрямований на розширення в учнів уявлень про добро, любов і людяність, які є одними з найкращих якостей особистості.

Детальніше...

 

Птахи – наші друзі

Уроки доброти

Птахи – наші друзі

Чорнокам'янська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Маньківської районної ради Черкаської області.

Учителька початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Кулинич Галина Михайлівна.


У рамках «Тижня початкових класів» у 3 класі Чорнокам’янської загальноосвітної школи був проведений Урок Добра на тему: «Птахи – наші друзі». Керуючись у своїй багаторічній педагогічній практиці надбанням великого педагога Ш.О.Амонашвілі, маю глибоке переконання, що Гуманна педагогіка - основа роботи з дітьми.

Детальніше...

 

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Уроки доброти

Хай добро в душі суцвіттям квітне

Сліпенюк Ірина Іванівна, учитель початкових класів Кривоколінського НВК Тальнівської міської ради Черкаської області, провела у 2 класі урок Доброти на тему «Хай добро в душі суцвіттям квітне».

За змістом казки В.Сухомлинського «Як білочка дятла врятувала» діти усвідомлювали потребу робити добро, не чекаючи винагороди. Бути чуйнішими, милосерднішими та добрішими.