Українська (UKR)

Звернення Всеукраїнської культурно-освітньої Асоціації Гуманної Педагогіки

Новини

Дорогі брати та сестри, українці, співробітники громадської організації «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація гуманної педагогіки»!

Ми живемо в часи великих змін. Українська нація виборює своє право на існування в жорстких умовах агресивної війни з боку РФ, наш народ переживає страждання та біль, гинуть наші діти та палають наші міста, знищується культурна та матеріальна спадщина.

Всеукраїнська культурно-просвітницька Асоціація Гуманної педагогіки, яка об’єднує науковців, учителів, вихователів та батьків, у своїх діях спирається на духовний гуманізм та гуманістичні цінності, але це не заперечує наше людське право на боротьбу за гідність і свободу для себе, свого народу та держави. В умовах російської агресії ми не можемо стояти осторонь героїчної боротьби українців за свою незалежність. Ми підтримуємо цю боротьбу.

Ми любимо і підтримуємо Президента України. Кожен із нас самостійно обирає для себе той вид діяльності, який наближає Україну до перемоги. Хтось із нас плете маскувальні сітки, хтось збирає гуманітарну допомогу, опікується  біженцями або записується до лав територіальної оборони і зі зброєю в руках захищає територіальну цілісність нашої країни, хтось здає кров, переказує гроші, хтось проводить уроки та підтримує надію та віру в дитячих серцях.

Ми обов’язково переможемо, бо ми на своїй землі захищаємо своє. У цій боротьбі разом із нами пліч-о-пліч стоять Григорій Сковорода та Тарас Шевченко; Михайло Грушевський та Симон Петлюра; Андрій Шептицький та Йосип Сліпий; Василь Стус і Олекса Тихий і ще багато інших відомих та невідомих українців, для яких Бог та Україна – понад усе!

Віце-президент ГО «Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки» ВІКТОРІЯ БАК

Президент ГО «Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки» СТАНІСЛАВ КРУК

Звернення Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки до послідовників руху Гуманної Педагогіки в Україні - https://www.youtube.com/watch?v=VMdb2U_ckXE

Детальніше...

 

Обращение Всеукраинской культурно-образовательной Ассоциации Гуманной Педагогики к последователям общественного движения Гуманной Педагогики

Новини

Дорогие последователи Международного движения Гуманной Педагогики!

Мы, сотрудники, Всеукраинской культурно-образовательной Ассоциации Гуманной Педагогики, ученые, учителя, воспитатели и родители, как и весь украинский народ, живем сейчас в условиях агрессии РФ на Украину. Наша Родина подвергается жестким обстрелам и бомбардировкам со стороны армии РФ под предлогом борьбы с несуществующим национализмом и фашизмом. Гибнут мирные жители, дети, и количество жертв возрастает. Киев, Одесса, Николаев, Харьков, Изюм, Запорожье, Волноваха, Мариуполь и другие города Украины обстреливаются установками Град, крылатыми ракетами, минометами, танками, бомбами и всеми видами стрелкового оружия. Обстреливаются не только военные объекты, как рассказывают вам российские СМИ, а также объекты критической инфраструктуры, школы, больницы, детские сады.

Со многими из Вас, друзья, мы лично знакомы, для нас важнейшими приоритетами являются ценности духовного гуманизма, и никто из нас никогда не пропагандировал фашизм. Мы живем в свободной стране, и наше желание воспитывать детей в духе духовного гуманизма всегда поддерживалось законодательством Украины. Обращаемся к Вам с призывом не поддерживать агрессию России против Украины и не распространять лживой информации об Украине и нашей борьбе по защите родной земли и государственной целостности Украины.

Общие призывы к миру и любви – это очень хорошо, но для нас сейчас важным является защита от военного вторжения на нашу землю, поэтому все мы помогаем своей Родине как можем. Кто-то собирает гуманитарную помощь и помогает беженцам, перечисляет деньги, кто-то плетет маскировочные сетки и сдает кровь, строит блокпосты, идет в территориальную оборону и с оружием в руках защищает территориальную целостность нашей страны, кто-то дает уроки, вселяя веру и спокойствие в детей. Украинцы – мирный народ, но если приходят забрать нашу землю и свободу, мы защищаемся, боремся и побеждаем. Сейчас нам очень тяжело, но дух нашего народа и нашей армии очень высок, поэтому мы выстоим и победим. Помогите нам в этом!

Правление Всеукраинской культурно-образовательной Ассоциации Гуманной Педагогики

04.03.2022 г.

Обращение к Международному движению Гуманной  Педагогики Всеукраинской Ассоциации ГП  07.03.22 - https://www.youtube.com/watch?v=V25-V-H8lNY

Детальніше...

 

Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція

Конференції, семінари

Завершилася Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція "Духовні засади освіти як умова здорового самовідтворювання суспільства на грунті свободи та гідності"

Надзвичайно насичена програма була різноманітною: екскурсії, дискусії, симпозіум, цікаві тематичні рубрики, виступи вчителів-практиків. Подія об'єднала вчителів з усіх куточків України, адже тема духовності в українській освіті є актуальною.

Щиро вдячна пані Валентині Матяшук за високий рівень організації такого заходу. Бажаю натхнення, успіхів та збільшення однодумців! Переконана, що саме за гуманною педагогікою майбутнє нашої освіти!

Оксана Кузьменко

Детальніше...

 

Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція у Львові

Афіша

14-16 січня 2022 року у Львові відбудеться Друга Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція «Духовні засади освіти як умова здорового самовідтворювання суспільства на ґрунті свободи та гідності»

До участі запрошуються педагогічні працівники закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої та професійної освіти, керівники та спеціалісти з питань освіти в ОТГ, психологи, медичні та бібліотечні працівники, батьки та всі бажаючі.

Attachments:
Download this file (Львів_2022.doc)Львів_2022.doc(34 Kb)

Детальніше...