Українська (UKR)

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 24/11/2016 р.

24 листопада 2016 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації  відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь учителі, вихователі  м.Києва та Київської області, батьки, які прагнуть співпраці зі своїми дітьми, вихованцями, учнями.

Тема: «Практичні навички позитивного мислення».

Мислення… думки… їх так багато і всі вони такі різні… Ми звикли до того, що слово ранить і слово лікує. Та кожне слово народжується з думки… Ми всі прагнемо бути щасливими, успішними, хочемо, щоб нас любили, поважали, нам співчували, нас розуміли… Все це може стати реальністю. Нам потрібно навчитися, не когось навчити, а НАВЧИТИСЯ САМИМ!!! контролювати свої думки, навчитися позитивно думати про себе, про своїх близьких, рідних, вихованців, учнів, співробітників. 


Весь навколишній світ - це суцільна фізика і хімія. Думка – це також величезне джерело енергії. Подібне притягує до себе подібне. Позитивні думки збагачуються собі подібними. Негативні - також об’єднуються. Народна мудрість говорить, що «прийшла біда – відкривай ворота». Негативна думка «притягла» до себе своїх родичів… Втрачають люди відповідальність за свої думки, порушують одвічний закон природи: «що посіє людина, те й пожинати буде». Мартин Лютер писав: «Ми не можемо заборонити птахам пролітати над нашою головою, але ми не дозволяємо їм сідати нам на голову і влаштовувати на ній свої гнізда. Подібно до цього ми не можемо заборонити поганим думкам інколи приходити до нас в голову, але ми повинні не дозволяти їм гніздитися в нашому мозку».

На студіях слухачі мали можливість замислитися, як саме позитивне мислення впливає на наші емоції, почуття, як формує наш характер і вміння вибудовувати стосунки з іншими.

Зінаїда Хоменко