Українська (UKR)

Підсумки міні-EdCamp «Духовно-моральний розвиток особистості в умовах сьогодення» у Києві

"Хвиля  Едкемпів  набирає  сили.  27  грудня  2016 р.  в спеціалізованій школі № 322 відбувся перший в Києві Едкемп «Духовно-моральний розвиток особистості в умовах сьогодення». Це було справжнім святом для відповідального вчительства та батьків. Голос кожного учасника, кожної учасниці був почутим. Ми готуємо пропозиції до МОН. Свята справа дарувати світло знань, возвеличувати духовне начало в людині облагороджує кожного, хто стає на стежку гуманної педагогіки."


Тепло  сердець:

"Величезна вдячність директору і колективу школи №322 за сміливий крок - стати на шлях гуманної педагогіки. Величезна вдячність ведучій і організатору EdCamp за героїчні зусилля і титанічну працю з підготовки і проведення цього заходу."

"Дякую! Чудово організована (Не)конференція. Тепла емоційна зустріч. Творчості! Натхнення!"

"Вірю в краще життя вчителя і нову прекрасну, оновлену школу і освіту"

"На (Не)конференції я знайшла для себе натхнення до роботи!"

"Організація роботи семінарів колективом школи суперова!"

"Велику Ви робите справу! Надзвичайно рада знайомству! З повагою, Кловський ліцей! Дякую!!!"

"Доброзичливість господарів школи №322. Тепле спілкування з організаторами. Корисні, живі майстер-класи від модераторів!"

"Дуже дякую за змістовну, насичену програму, за доброзичливість СШ №322. Щастя, удачі, терпіння, позитивних змін у 2017році!"

"Дякую за організацію! Найбільше вразило спілкування на тему: "Прелюдія шкільного дня. Дякую!"

"Вражена гостинністю господарів."

"Дякую!!! - за захід, за ідею, за тепло, за гостинність, цікаві сесії! Сучасно, не звичайно, з ароматом новорічних свят! Анна-Марія."

"Дякую за теплий прийом, гостинність, частування, цікаве спілкування, добрі побажання. З повагою, Святопетрівська ЗОШ."

"Дякую за можливість зануритися у цей світлий, чистий інформаційний потік. Дякую за (Не)конференцію. Подібні зустрічі надихають і надають віри в те, що зміни на краще можливі."

"Цікавий досвід учителів з наробками і практикою школи №322. Гостинність школи та ідейні устремління зі спробами втілення в життя."

"Щиро дякуємо школі №322! Щиро дякуємо пані Зіні. Дякуємо колегам за спілкування і креативність! Людмила Кірдіщева."

"Дякую всім за плідну співпрацю. Сподобалася атмосфера, гостинність. Задоволені майстер-класами, багато цікавого почули і побачили."

"Гарний настрій, прагнення до змін у роботі з дітьми, поділитися знаннями з іншими вчителями. II - семестр - зміни!!! Запровадження чогось нового! Дякую! Інформативно!"