Українська (UKR)

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 30/03/2017р.

30 березня 2017 року в Київському будинку вчителя за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної  адміністрації, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації  відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки.

Тема1: «Пріоритети виховання на різних етапах розвитку дитини»

Модератор: Помиткін Едуард Олександрович, доктор психологічних наук, завідувач відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.


Едуард Олександрович просто і цікаво розповідав про секрети виховання дітей на різних вікових етапах. Зрозуміло, що всі діти різні, та знання про сензитивні періоди в житті людини мають бути і в батьків, і у вихователів, і у вчителів.  Дуже важливою та актуальною була інформація про те, що з дітьми уже з п’яти років потрібно говорити про смисл життя. І чим більше дитина буде мати смислів життя, тим її життя буде наповненішим, значимішим. Така дитина буде стійкою проти деструктивних впливів.

Едуард Помиткін презентував свою книгу «Воспитание ребенка: пособие для будущих и настоящих родителей».


Більш детальну інформацію про особливості виховання, про створення гармонії у своєму внутрішньому світі можна отримати на персональному сайті Едуарда Олександровича Помиткіна - http://www.eduardpomytkin.com/


Тема2: «Коли зустрічаються двоє… Сходження до любові»

Модератор: Зінаїда Хоменко,  заступниця голови Київського міського центру гуманної педагогіки, членкиня правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, Вчитель Гуманної Педагогіки, кандидат психологічних  наук.


Зінаїда Іванівна у своєму виступі  зосередила увагу на тих знаннях, які повинні мати молоді люди, створюючи сім’ю на основі любові. Якщо людина готова взяти 100%  відповідальності за своє життя на себе, тоді вона буде шукати знання, які дають відповідь на питання:

Хто Я?

Який смисл мого життя?

Для чого я створюю сім’ю?

Усвідомлене, розумне проживання свого життя – це шлях до любові та  щастя!