Українська (UKR)

Педагогічні Читання у Каневі

Зрозуміти багатогранний світ Гуманної Педагогіки під силу кожному, хто з вчителів цього забажає, іти до істини Добра і Краси.  Педагогічні твори Ш.О.Амонашвілі – це науковий пошук шляхів організації радісного, захоплюючого життя у школі. Всупереч педагогіці, яка існує педагог звертається до педагогіки серця, розмірковує про добро і зло, біль і радість, совість і безсердечність і т.д. У школі має бути вчитель, від якого можна черпати знання, як воду з криниці, який вміє дослідити душу дитини і серцем дійти висновку: добро має панувати у школі, і ніякої байдужості. Шалва Олександрович не доказує нам, а розповідає про те, яке шкільне життя можна запропонувати дітям, виховати не просто учня, а Людину.


Ще з 1999 року вчителі нашої школи залучилися до роботи з гуманної педагогіки, приймаючи участь у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних Педагогічних читаннях.   Ось і знову група вчителів Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради  стала учасниками   ХІІ  Всеукраїнських Педагогічних  читань на тему  «Сім’я – лоно культури людства», які відбулися у Києві 16-17 грудня 2017 року. Вже 15 років  школа працює над впровадженням ідей гуманної педагогіки  у практику роботи школи. Вчителі школи постійно беруть участь у Педагогічних Читаннях, за участю Шалви Олександровича Амонашвілі – видатного педагога-гуманіста сучасності семінарах, конференціях.


Тепер на базі нашої школи пройшли Міські Педагогічні читання з гуманної педагогіки, де вчителі Тетяна Носенко, Тетяна Цуман, Катерина Решетняк, Світлана  Руденко, запропонували калейдоскоп педагогічних ідей. А Ірина Підгайна, вчитель початкових класів, запропонувала присутнім майстер-клас на тему «З усього в світі найдорожче - своя сім’я і власний рід»


« Дитина – це чудо, і  їй потрібні педагоги-чарівники, які, оволодівши тонким умінням знаходити точки дотику з душею дитини, поступово розкривають безліч різноманітних і багатобарвних задатків, здібностей, прихованих у внутрішньому світі» - писав Ш.О.Амонашвілі. Цей принцип і закладено в основу роботи педагогів школи.

Директор школи,

Мартинович В.В.