Українська (UKR)

Сьомі обласні Педагогічні Читання м.Лебедин

«Добра воля – найдорожча перемога»

Шановні колеги, любі друзі!

3 квітня 2020 року відбудуться Сьомі обласні Педагогічні Читання на базі КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка».

На наших Читаннях ми обговоримо складні питання самовдосконалення дорослих для того, щоб зрозуміти, як створювати такий освітній простір, який би дав можливість дітям відчувати свою відповідальність за саморозвиток.

Пропонуємо вам осмислити і обговорити важливі питання сучасності, пов'язані з викликами часу: як у світі розвинених комп'ютерних технологій не втратити вольові устремління, не стати самому і допомогти дітям не стати безвольним придатком машини, як розрізняти смиренність і безвольність, маніпулювання і дороговказ.

Нехай нас надихнуть слова класика педагогічної думки К.Д. Ушинського: «Воля наша, як і наші м'язи, міцніє від постійно зростаючої діяльності ..., не даючи їм вправ, ви неодмінно будете мати слабкі м'язи і слабку волю».

Нехай збудить нашу енергію твердження В.А. Сухомлинського: «Безвольність… - рідна сестра підлості. Той, хто перестає бути самим собою, втрачає здатність бачити найтонші моральні відтінки людської поведінки ».

Ми чекаємо зустрічі з однодумцями, здатними мислити яскраво, діяти цілеспрямовано, чистими думками й серцями, своїми вольовими зусиллями, прикладом власного життя в умовах забрудненого інформаційного середовища, здатними творити нову педагогіку, формувати чистий освітній простір.

Запрошуємо: науковців, викладачів, учителів, вихователів дошкільних установ, спеціалістів управлінь освіти, соціально-психологічних служб, представників батьківських комітетів, громадських організацій, студентів.

 

Практична робота Читань передбачає роботу за 4 секціями:

Секція І. Шкільна педагогіка.

Секція ІІ. Дошкільна педагогіка.

Секція ІІІ. Гуманітарно-мистецька.

Секція ІV. Соціально-педагогічна.

Реєстрація на Читання - до 22 березня 2020 року за посиланням:

https://lebped.com.ua/10-news2/837-l-r-148

Кожен учасник отримає іменний сертифікат (6 год.).

• Організаційний внесок –100 грн. (вноситься під час реєстрації).

• Реєстрація відбудеться у фойєКЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка»

Тел. для довідок:

050 28 33 550; 067 754 36 48 - Кіріна-Радчук Валентина Миколаївна.