Українська (UKR)

Читання з Гуманної Педагогіки у м. Бахмут «Як любити дитину»

23.10.2020 р. у м. Бахмут Донецької області пройшов вебінар Сімнадцяті Міські Читання з Гуманної Педагогіки «Як любити дитину»

Читання проходили у формі вільного спілкування експертів, які відверто говорили про самовиховання на шляху досягнення любові, про духовний світ дитини та про те, що ми знаємо про нього; про внутрішню дитину в кожному з нас та про історії власного життя; про те, як ми виховуємо дітей та, яке воно, наше виховання; про виклики сучасності та необхідність збереження людських цінностей.

Експертами на Читаннях були:


Станіслав Леонідович Крук, кандидат педагогічних наук, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, віце-президент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки.


Сільвія Баранаускиене, директор Шяуляйскої прогімназії Гягужю, учитель-методист, член правління Литовської асоціації гуманної педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки (Шяуляй, Литва).


Борозенцева Тетяна Валеріївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», практикуючий психолог, координатор Відкритої Асоціації психологів-практиків «Трансформація».

 


Губанова Лариса Анатоліївна, вчитель початкових класів КЗО «СЗШ № 80» ДМР (м. Дніпро), вчитель вищої категорії, старший вчитель, Учитель Гуманної Педагогіки.


Чикиньова Вікторія Вікторівна, вчитель початкових класів КЗО «СЗШ №81» (м. Дніпро), вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Учитель Гуманної Педагогіки.


Салієнко Ніна Олександрівна, викладач Дніпровської академії музики ім.М.Глінки, керівник Дніпровського Центру Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки.


Модератор зустрічі: Бак Вікторія Федорівна, учитель біології Бахмутського НВК № 11, учитель-методист, кандидат педагогічних наук, керівник Бахмутського Центру Гуманної Педагогіки, Відмінник Освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки.

Розмова була захоплюючою та цікавою і дала можливість учасникам подивитись на себе як на щасливих людей, які спроможні наповнювати світ сердечним теплом та розумінням.

Запис читань можна подивитись за посиланням:

https://www.facebook.com/GumannaPedagogikaBahmut