Українська (UKR)

Уроки добра Лозуватської школи

Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Урок добра у 5 класі

Класний керівник Діхтяренко Л.М.

Урок добра на тему "Час любити", проведений класним керівником Діхтяренко Л.М. у 5 класі сприяв формуванню лагідної, щирої людини, навичок взаємодопомоги, пробудив щирий інтерес до всього корисного.


Вдало підібрані форми роботи і використання інформаційно-комунікативних технологій залучили п'ятикласників до активної творчої роботи, навчили критично мислити та відстоювати власну позицію.

 


Час любити - «Що не день – то добра справа»

Класний керівник Кравець Н.У.

4 березня Кравець Н.У. провела урок доброти на тему «Час любити». Девіз уроку «Що не день – то добра справа».


Класний керівник ознайомила учнів з людськими чеснотами, наголошувала, що добро чиниться безкорисливо.


Цей урок спонукав дітей бути милосердним не тільки до людей, а й до тварин. Діти захопилися справою, і не тільки виготовили екологічні годівнички, а й розвісили на деревах, що ростуть на подвір’ї школи.


Час любити - урок доброти у 7класі

Класний керівник Капустян Н.І.

Урок доброти '' Час любити'', проведений в 7класі, справив на учнів неабияке враження. Відеопрезентації, соціальні ролики, робота в групах допомогли учням усвідомити, що кожна людина приходить в цей світ, щоб творити добро. Виховувати в собі щирість, людяність, співчуття, толерантність, бути милосердними, шанувати силу любові, дружби, добра та справедливості поставили учні за життєву мету.