Українська (UKR)
Видання з питань ГП

Статті, публікації

В.Ф.Бак. Звёздный ветер научных открытий или открытия, которые нас вдохновляют

Звёздный и солнечный ветер – это постоянное истечение плазмы звёзд и Солнца в межзвёздное пространство, непрекращающийся поток заряженных частиц, вызывающий к жизни целые миры. Он является основной причиной всех эволюционных изменений на Земле, в том числе и причиной появления жизни и человека.

 

В.А.Сухомлинский - Сто советов учителю


Українська версія матеріалу відсутня, будь-ласка, переключіться на російську мову (прапорець у правому верхньому куті)
 

28 сентября родился Василий Александрович Сухомлинский


Українська версія матеріалу відсутня, будь-ласка, переключіться на російську мову (прапорець у правому верхньому куті)

Детальніше...

 

С,Л.Крук, І.О.Ерметов, В.К.Гаврилькевич. "О.І.Реріх про основні принципи виховання та освіти: огляд епістолярної спадщини"

Постать Олени Іванівни Реріх – видатної доньки слов’янського народу – займає особливе місце серед геніїв першої половини ХХ століття. Перш за все вона відрізняється багатогранністю своїх дарувань. Художній та музикальний мистецькі таланти гармонійно поєдналися в її особистості з науковим мисленням, широким філософським світоглядом і глибоким розумінням сутності людської природи. Створена нею та її чоловіком М. К. Реріхом філософська система Живої Етики поєднала в собі витончену сердечну мудрість Сходу та наукову точність інтелектуальної думки Заходу. Вчення Живої Етики являє собою синтез ідей космічного світогляду, витоки якого можна знайти у працях нашої співвітчизниці О. П. Блаватської [1], в щоденникових роздумах М. І. Пирогова [2], в космічній філософії К. Е. Ціолковського [3] та творах великої плеяди філософів і вчених-космістів, таких як: В. І. Вернадський, О. Л. Чижевський, П. О. Флоренський, М. О. Бердяєв та інші.

 
Більше статтей...