Українська (UKR)

Новини

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 4/10/2018р.

4 жовтня  2018р. в освітньому агентстві «DEC education» за навчальною програмою «Простір духовного розвитку особистості» відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки.

Тема: " Людина людині - Людина "

Гість студій:

Валентин Васильович Рибалка, доктор психологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу психології праці Інституту  педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, автор 523 наукових робіт у галузі психології.

Серед визначних наукових здобутків Валентина Васильовича варто відзначити створення психологічної теорії особистості, яка базується на моделі тривимірної, поетапно конкретизованої психологічної структури особистості, а також розробку концепції розвитку творчо обдарованої особистості, культурологічних та аксіологічних аспектів психології честі та гідності особистості.

Електронна бібліотека НАПН України -

http://lib.iitta.gov.ua/view/creators/index.==0420.html

Ведуча студій:

Зінаїда Іванівна Хоменко, керівник студій, Вчитель Гуманної Педагогіки.

Форма проведення:  семінар-практикум

Людина Людині - Людина. Як залишитися людиною в такому розмаїтому, непередбачуваному, стрімкому сьогоденні?


Зустріч з професором Валентином Васильовичем спонукала замислитися над проблемами філософії життя сучасного українця. І не просто теоретичної філософії, а практики щасливого життя. В якому суспільстві живемо, яке суспільство формуємо?

Повноправні члени нашого суспільства сьогодні граються в дитячих садочках, навчаються за партами в школі. Ми всі рівні, маленькі й дорослі. Ми всі об’єднані людською честю і людською гідністю. Як зберегти в собі ту золоту середину, яка дозволяє і себе цінувати і в інших бачити цінність, значимість, унікальність, неповторність?

Коли розпочинати практику демократії? В сім'ї, у взаєминах між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми, потім дитина удосконалює навички демократії в садочку, школі… Чи ж багато в нас демократії у цих найважливіших цеглинках суспільства? На чому вибудовуємо стосунки: на повазі, турботі чи на страхові, тиску?

Рятує всіх НАДІЯ…

Валентин Васильвич Рибалка – невичерпне джерело мудрості. Слухаєш, наповнюєшся світлом, вірою, бажанням працювати над собою…

Низький уклін, ВАМ ВЧИТЕЛЮ!

 

 

Навчальна програма «ПРОСТІР ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ»

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ


Автори програми:

Помиткін Едуард Олександрович, доктор психологічних наук, професор, завідувач відділу психології праці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України;

Хоменко Зінаїда Іванівна, кандидат психологічних наук, член правління ВГО Всеукраїнської культурно-освітньої Асоціації гуманної педагогіки, заступник голови київського міського центру ВАГП, науковий консультант школи гуманної педагогіки, Вчитель Гуманної Педагогіки.

м. Київ, 2018р.

 

Attachments:
Download this file (Програма_Студій.doc)Програма_Студій.doc(113 Kb)
 

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 20/09/2018р.

20 вересня 2018р. в освітньому агентстві «DEC education» за навчальною програмою «Простір духовного розвитку особистості» відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки.

Тема: "Педагогіка серця"

Ведучі: Богосвятська Анна-Марія, кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Лицар Гуманної Педагогіки;

Зінаїда Хоменко, керівник студій, Вчитель Гуманної педагогіки.

Форма проведення: семінар-практикум.

Детальніше...

 

Підсумки Київських Студій гуманної педагогіки 19/04/2018р

«Практика самопізнання як основа здорового способу життя»

Лейтмотив: «Збери всередині себе свої думки і в собі самому шукай справжніх благ. Копай всередині себе криницю для тої води, яка зросить і твою оселю, і сусідську» Г. Сковорода

Шалва Олександрович Амонашвілі підказує нам простий шлях до отримання знань. Щоб знання потоком спускалося на вас, ви повинні вміти спостерігати, дивуватися і зачаровуватися, надихатися почутим, побаченим, відчутим…

Гостями квітневих студій гуманної педагогіки були:


Эмма Піньковська, філософ, письменник, громадський діяч, голова «Товариства жінок міста Фастів», лікар акушер-гінеколог вищої категорії;


Тетяна Черкашина, доктор пед. наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», керівник науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси та Людмила Северінчук, аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, начальник служби у справах дітей Черкаської райдержадміністрації, секретар науково-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення, віце-президент ЧМГО «Ліга культури» м. Черкаси.

Детальніше...

 
Більше статтей...