Українська (UKR)

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Духовний гуманізм як основна цінність освіти на шляху України в майбутнє»

Шановні колеги, дорогі друзі!

16-18 серпня 2024 р. у м. Вінниця проходитиме НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Духовний гуманізм як основна цінність освіти на шляху України в майбутнє», організована Всеукраїнським громадським об’єднанням «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки» за активного сприяння Національного музею-садиби М.І.Пирогова, Донецького національного університету імені Василя Стуса, творчих та культурних осередків міста.

Лейтмотивом зустрічі будуть слова видатного педагога Миколи Івановича Пирогова: « До чого ви готуєте свого сина? – хтось запитав мене. – Бути ЛЮДИНОЮ, – відповів я».

Регламент роботи:

16.08.2024 р.: 10.00-11.30 – реєстрація, з 12.00 – урочисте відкриття і пленарне засідання на базі Національного музею-садиби М.І.Пирогова. Екскурсія музеєм. Зустрічі та майстер-класи на творчих локаціях (до 20.00).

17.08.2024 р.: 10.00-18.00 – практична частина на базі ДонНУ: виступи провідних науковців і практиків, учителів, психологів, митців, обмін досвідом, майстер-класи. Творчі майстерні. Екскурсії містом.

18.08.2024 р.: 10.00-14.00. творчі зустрічі, спілкування, обмін досвідом. Підбиття підсумків роботи конференції. Екскурсії містом.

Заявки в електронному вигляді (форма нижче) просимо подати не пізніше 12.08.2024 р. Повну програму заходів учасники отримають після реєстрації. Результати роботи конференції плануємо підсумувати в методичному віснику (можлива розсилка електронною поштою).

Педагоги отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (24 год / 0,8 кредиту ЄКТС).

Благодійний внесок – 700 грн.

Проїзд, проживання і харчування учасники оплачують самостійно.

Забронювати місця для проживання можна самостійно на сайтах https://www.booking.com/Vinnytsia або https://www.hotels24.ua/uk/Vinnytsia (орієнтир – Європейська площа, центр). Приблизна вартість проживання (1 особа на 1 добу) – від 560 грн у двомісному номері готелю (сніданок входить у вартість), від 300 грн – у хостелі (кімната 8-10 місць – 300 грн/місце, 3-4-місна кімната – 330-350 грн). За потреби оргкомітет допоможе забронювати місця, враховуючи Ваші побажання.

Для учасників (за бажанням) будуть організовані комплексні обіди 16-17.08, вартість 150 грн.

Дорогі друзі, однодумці! Запрошуємо вас долучитись до формування програми! Пропонуємо кожному учаснику самостійно обрати тему і формат свого виступу. З пропозиціями щодо виступів і з усіх організаційних питань звертайтесь за тел. 0504749656, 0964493772, Майя.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/m8DcSYVXctqVu3YB8

Після 28.07.2024 р. на зазначену електронну пошту Ви отримаєте повну програму заходів. З усіх питань звертайтесь, будь ласка, до оргкомітету за тел.: 050 474 96 56, 096 449 37 72, Майя. 063 292 09 91, Доля.

Просимо поширювати інформацію про наш захід. З нетерпінням чекаємо Вас, Ваших друзів, колег, однодумців, усіх, кому небайдужа доля України, для творчого спілкування, обміну досвідом і просто для натхнення!!!

З повагою ОРГКОМІТЕТ

 

 

Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки «Духовне життя вчителя»

5-6 січня 2024 року на базі Подільського культурно-просвітницького центру (м. Хмельницький) відбулися XVII Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки на тему «Духовне життя вчителя». Незважаючи на другий рік повномасштабної російсько-української війни, близько сотні педагогів приїхали з різних куточків України, щоб обговорити актуальні проблеми освітньої діяльності в цей складний час з позицій гуманної педагогіки, відновити внутрішні ресурси, поспілкуватися з однодумцями та отримати натхнення на новий рік.

Реєстрація учасників розпочалася о 9:00 з загальнонаціональної хвилини мовчання. А потім проходила в супроводі чарівної музики гурту «Jatri». Музики грали на скрипці, гітарі, флейті, налаштовуючи серця педагогів на «духовну хвилю». Перед початком Всеукраїнських читань усі присутні знову вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих захисників і мирних жителів. Тому що кожен з них став нашим Героєм, який віддав за незалежність та свободу України власне життя.

Серед загиблих з особливою вдячністю за земний шлях, присвячений служінню своєму народу і країні, згадали хмельничанина Дениса Монастирського, екс-міністра МВС, який раніше був співробітником ПКПЦ ім.М.К.Реріха та керівником ПМКО "У майбутнє через Культуру" (2007-2019), мав звання Лицар Гуманної Педагогіки.

Відео вітання учасникам прислали керівники організацій з інших країн :

Асіф Джангіров – президент Міжнародної Міжнародної Асоціації освітніх організацій гуманної педагогіки, кавалер ордену «Герой Духу», професор Академії Гуманної Педагогіки Амонашвілі;

Ірміне Погребняка - Голова Правління Гуманної педагогіки Латвії, Лицар Гуманної Педагогіки;

Детальніше...

 

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників «Духовне життя вчителя» (за видом освітньої послуги «ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ»)

1.Найменування«Духовне життя вчителя»

2.Вид підвищення кваліфікації - навчання за програмою підвищення кваліфікації (участь у педагогічних читаннях).

3.Розробник ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки».

Спікери:

Чайковський Михайло Євгенович, доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», заслужений працівник освіти України, Голова Подільського товариства імені Г.С. Сковороди;

Крук Станіслав Леонідович, кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу НАДПС імені Б. Хмельницького, президент ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної педагогіки», Лицар Гуманної Педагогіки;

Бак Вікторія Федорівна, кандидат педагогічних наук, віцепрезидент ВГО «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної педагогіки», вчитель біології Бахмутського НВК № 11, вчитель-методист, відмінник освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки;

Гаврилькевич В'ячеслав Костянтинович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, Лицар Гуманної Педагогіки;

Подкоритова Лариса Олександрівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, керівник відокремленого підрозділу ВГО «Арттерапевтична асоціація» у Хмельницькій області;

Сівак Наталія Антонівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, локальний координатор соціально-спортивних шкіл на Хмельниччині;

Цегельник Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;

Салієнко Ніна Олександрівна, викладач Дніпровської академії музики, керівник Дніпровського Центру Гуманної педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки;

Детальніше...

 

Всеукраїнські Читання «Духовне життя вчителя»

Шановні колеги, дорогі друзі!

5-6 січня 2024 року

на базі Подільського культурно-просвітницького центру (м. Хмельницький) відбудуться Сімнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки на тему «Духовне життя вчителя»

Війна – це тяжкі часи випробувань для усіх нас. У ці скрутні часи перед кожною людиною гостро постає необхідність морального вибору. Ми пропонуємо обговорити, як проявляти найкращі риси людяності та любові, духовної краси та сили, в умовах, які не можна назвати людяними і гуманними.

Українці виборюють своє право на гідне існування та можливість вільно обирати свій шлях в майбутнє. Ця війна для нас – війна за цінності. Ми Переможемо, бо боремося за любов до Рідної Землі, Роду, Родини, Культури. Усе це – духовні цінності, які роблять нас людьми.

Сучасність потребує від нас розуміння Високих Сенсів власного життя. У чому ці Сенси, як наше духовне життя та його усвідомлення можуть впливати на дійсність, наповнювати її любов’ю, милосердям та іншими людськими чеснотами, які не тільки дають можливість переживати скрутні умови війни, а ще й роблять людину щасливою. Саме таке коло питань пропонуємо обговорити на Читаннях «Духовне життя вчителя».

На Читаннях будуть запропоновані такі форми роботи: пленарне засідання; творчі майстерні; майстер-класи; розмова про головне; підсумок творчих майстерень у вигляді розмови експертів; сузір’я педагогічних ідей.

Детальніше...

 

Семінар-практикум «Гуманізація та інтеграція природничих наук у змісті освіти основної та старшої школи»

Шановні друзі!

27-28 травня 2023 року на базі Дніпропетровської академії музики ім.М.Глінки відбудеться освітній семінар-практикум

«Гуманізація та інтеграція природничих наук у змісті освіти основної та старшої школи»

До участі в семінарі запрошуються вчителі біології, фізики, хімії, природничих наук.

Адреса проведення: м. Дніпро, вул. Ливарна 10, каб. 202 (2 поверх). Участь у семінарі безкоштовна.

Запис та отримання інформації за телефоном:

+38 067 263 00 39 - Надія Володимирівна.

Відомості про авторів семінару:

Ніна Олександрівна Салієнко, член правління Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки, головна ГО «Дніпропетровський обласний Центр Гуманної Педагогіки», Лицар Гуманної Педагогіки, викладач педагогіки Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Вікторія Федорівна Бак, віцепрезидент Всеукраїнської Асоціації Гуманної Педагогіки, голова ГО «Бахмутський Центр Гуманної Педагогіки», кандидат педагогічних наук, вчитель біології Бахмутського НВК № 11, вчитель – методист, Відмінник Освіти України, Лицар Гуманної Педагогіки, авторка посібників з інтеграції біологічних знань та етичних понять «Биология языком сердца» (2007), «Природничі науки» (2021), викладач курсу «Природничі науки» за авторською програмою в музичному коледжі Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки.

Відеозапрошення на семінар - за посиланням: https://youtu.be/3nAbG76EW5g

Детальніше...