Вічна і світла пам'ять В.П.Беху
Сьогодні о 6.45 ранку пішов із життя наш давній Друг, Лицар гуманної педагогіки, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Павлович Бех.
Пам'ятаю перше знайомство з Володимиром Павловичем 14 років тому, коли Читання з Гуманної Педагогіки в Національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгоманова тримались волосині через наклеп одного з супротивників руху. А Володимир Павлович, який на той момент був першим проректором Університету, мав ухвалити ключове рішення – бути Читанням в Університеті чи ні. І його рішенням було – повірити та підтримати. З того часу Гуманна Педагогіка міцно увійшла в життя провідного педагогічного університету України, Читання з Гуманної Педагогіки безумовно проводилися лише у стінах НПУ ім.М.П.Драгоманова, а Володимир Павлович став нашим Другом.
Він неодноразово виступав спікером на Всеукраїнських Читаннях, Міжнародних Читаннях з Гуманної Педагогіки, брав участь у Міжнародних зустрічах у Бушеті, підтримував Гуманну Педагогіку щиро та всім серцем. Володимир Павлович завжди захоплювався ентузіазмом послідовників Гуманної Педагогіки та бачив у ній майбутнє. Його наукові ідеї та погляди були спрямовані далеко в майбутнє та створили міцну основу для розуміння ролі Людини у розвитку планети та космосу.
Я мав щастя близько дружити з Володимиром Павловичем та його сім'єю і захоплююся ним також як батьком, як чоловіком, як тестем і просто напрочуд світлою, щирою, душевною людиною.
Вічна пам'ять та найсвітліші думки Володимиру Павловичу на його шляху до Вічності.
Ігор Ерметов, Київ, Україна
З Днем працівника освіти!З повагою, Правління Асоціації Учителю! Ти йдеш по цій землі І слід стає твій крок за кроком Яскравим вогником у сутінках пітьми, А все життя для тебе є уроком. Ти бачиш те, що іншим не під силу, І відповідь даєш на всі «чому?» Ти не даремно тут, бо серце має крила, Воно для всіх – віддать його кому? Маленьким дітям, синьооким і чубатим, Що ловлять погляд, кожен рух всяк час – Це щастя вчителя – його багато, І слід яскравий – вогник не погас!
Онлайн-зустріч з Паатою АмонашвіліШановні колеги, дорогі друзі! Вітаємо Вас з початком нового навчального року! Наповнимо серця вірою у себе, свою місію вчителя та безмежні можливості кожної дитини! Завтра, 1 вересня о 18.00 відбудеться онлайн-зустріч учителів України з Паатою Амонашвілі - видатним педагогом, доктором психологічних наук і сином легендарного автора концепції Гуманної Педагогіки - Шалви Амонашвілі. Запрошуємо усіх освітян приєднатися до онлайн-зустрічі. Приєднатися можна за посиланням zoom: https://us02web.zoom.us/j/83745204519 Або слідкувати за прямим ефіром на сторінці: https://www.facebook.com/badozbs/ Посилання на подію у Facebook: https://facebook.com/events/s/%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%94-%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%B4-%D0%BF%D0%B0%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%88/1381054185644534/ Чекаємо на Вас! Поділіться цією новиною з колегами!
Сертифікація учасників П’ятнадцятих Всеукраїнських ЧитаньДорогі друзі! Вітаємо усіх учасників П’ятнадцятих Всеукраїнських педагогічні читань «Як любити дітей?» Для учасників Читань передбачена видача сертифікатів на 8 годин (0,26 кредиту ЄКТС). Обов'язковою умовою отримання сертифікатів є безпосередня участь в Читаннях (онлайн) та проходження вихідного опитування (через гугл-форму), надання відгуку про Читання протягом 7 днів після їх завершення. За цими принципами був сформованиий Реєстр сертифікатів, де можна знайти своє прізвище. Номерний сертифікат учасника Читань в електронній формі можна скачати за посиланням: https://bit.ly/3gpdXEQ Бажаємо усім міцного здоров'я, любові і творчих успіхів !
Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (за видом освітньої послуги «ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ»)1. Найменування педагогічних читань – «Як любити дітей?» 2.Вид підвищення кваліфікації - навчання за програмою підвищення кваліфікації (участь у педагогічних читаннях). 3.Розробник педагогічних читань – «Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки». Спікери: Шалва Амонашвілі, доктор психологічних наук, професор, іноземний член Національної академії педагогічних наук України, Лицар Гуманної Педагогіки; Паата Амонашвілі, президент Міжнародного центру Гуманної Педагогіки, директор студії «Басті Бубу», доктор психологічних наук, Лицар Гуманної Педагогіки; Станіслав Крук, кандидат педагогічних наук, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, віцепрезидент Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки; Вікторія Бак, кандидатка педагогічних наук, учителька біології Бахмутського НВК №11, учитель-методист, Відмінник освіти України, віцепрезидентка ГО ВАГП, Лицар Гуманної Педагогіки; Світлана Гаряча, завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидатка педагогічних наук, віцепрезидентка Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки; Валентина Матяшук, кандидатка історичних наук, завідувачка кафедри педагогіки Львівського ОІППО, голова Львівського обласного центру ГП, Лицар Гуманної Педагогіки; Анна-Марія Богосвятська, завідувачка кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка філологічних наук, член-кореспондентка Ноосферної академії науки та освіти, Лицар Гуманної Педагогіки; Ніна Салієнко, викладачка педагогіки Дніпровської академії музики ім.Михайла Глінки, членкиня Правління Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Лицар Гуманної Педагогіки.
|