Українська (UKR)

Відео-вітання Шалві Амонашвілі

Присвячуємо 90-річчю Шалви Амонашвілі. Грузинському педагогу-новатору, доктору психологічних наук, вченому, який визначив провідне завдання школи у відродженні духовності нації.

Від педагогічного колективу Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Школа - це Храм, де дитина гартує свою духовну вісь. Як наші духовні наставники Тарас Шевченко та Акакій Церетелі вчать нове покоління жити, так і ви, піднявшись на 90 сходинку життя, щедро ділитися своїми знаннями, надихаєте нас вчителів жити, а не тліти.

Живіть весняним настроєм та будьте просто... щасливим!

МНОГАЯ ЛІТА, ВАМ, ШАЛВО ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!


https://www.facebook.com/watch/?v=425157938550462

 

 

Дякую за крила!

Дякую за крила!

«Ми багато чого не зможемо зрозуміти, можливо, найважливіше, якщо не повіримо і не відчуємо, що над нами є Живі Небеса, і ми їх частинка <...>. Небеса підносять нас не тому, щоб потім скинути нас землю, розбити нас з нашими мріями і творіннями, а для того, щоб ми закріпилися на новій висоті і допомогли тим, які ще там, внизу, піднятися на більш високий рівень буття ».

Шалва Амонашвілі

Восьмого березня у нашого Вчителя Шалви Олександровича Амонашвілі ювілей. Для кожного з нас була в житті зустріч зі своїм Шалвю, і ця зустріч змінила наше життя. Пригадую початок своєї педагогічної діяльності. Це були 90-ті роки минулого століття, багато чого змінилося в освіті, але це були лише зовнішні зміни, в дійсності, система освіти залишалася авторитарною. Ніхто з мого оточення навіть і не уявляв, що система може бути іншою.

Детальніше...

 

Вітаємо Шалву Олександровича Амонашвілі з ювілеєм!

З Днем народження, Учителю!

 

Ми маємо велике щастя бути сучасниками Шалви Олександровича, талановитого педагога, тонкого психолога, мислителя, філософа освіти, яскравого письменника і публіциста, творця прекрасних людських стосунків, натхненника тих істотних змін в освітньому просторі, які  розпочалися. Маємо безмежну радість торкатися серцем глибин мудрості, сили духу, світла любові, благородних ідей, якими наповнене його серце, і відчуваємо велику відповідальність перед собою, перед наступними поколіннями бути провідниками  унікальної  педагогіки, спрямованої у майбутнє, її творцями перш за все в собі.

Шалве Олександровичу! Вітаємо Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам яскравих, світлих, прекрасних миттєвостей, наповнених любов'ю, радістю, творчістю для насичення простору безсмертними ідеями Гуманної педагогіки, втілення їх у життя!

Президент Всеукраїнської Асоціації

Гуманної педагогіки

С.Л.Крук

 

 

 

Добро в кожному з нас

Урок проводила: Кабан Світлана Миколаївна, вчитель біології.

Навчальний заклад: Літківське НВО ім.М.П.Стельмаха Зазимської ОТГ Київської області.

Для учнів 6-Б класу.

Тема : «Добро в кожному з нас»

Головним на уроці було: замислитись над важливістю людяності, милосердя, доброти;

сформувати в учнів розуміння, що таке "добро"і прагнення творити добро та бути толерантними.


 

 

«Вчимося толерантно спілкуватися – не ображати і не ображатися»

Урок добра із циклу «Школа спілкування» був проведений Дульською Мариною Павлівною у Вишнопільській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Тальнівської міської ОТГ Звенигородського району для учнів 2 класу.

Конспект цього уроку був відзначений Грамотою видавництва «Світич», редакцією журналу «Учитель початкової школи» за перемогу в номінації «Морально-етичне спілкування» Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій (початкова школа).

Головною метою уроку було: відповісти на запитання «Як сформувати корисні навички гармонійного спілкування?»; показати переваги толерантного спілкування перед недружелюбним.

На практиці діти оволодівали компетентностями долати образи і прощати кривдників. Учні усвідомили, що дружелюбність, товариськість та повага до людей, зокрема до однокласників, набагато цінніші образ. Адже часто дрібні непорозуміння зводять стіну між людьми, тяжким каменем лягають на серце. І ми не можемо попросити пробачення – просто тому, що не навчені. І носимо в собі образу, яка роз’їдає душу, бо не вміємо позбутися її.

Детальніше...