18 жовтня 2018р. в освітньому агентстві «DEC education» за навчальною програмою «Простір духовного розвитку особистості» відбулися Київські Студії гуманної педагогіки, у яких взяли участь активно-відповідальні учителі, вихователі, батьки.
Тема: «Уявлення про серце у Давноіндійській, Давньокитайській філософії та медицині»
Гість студій:
В'ячеслав Костянтинович Гаврилькевич, кандидат психологічних наук, доцент, заступник директора Центру інноваційної педагогіки та психології, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, голова Хмельницького обласного центру Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, Лицар гуманної педагогіки (м. Хмельницький)
Ведуча студій:
Зінаїда Іванівна Хоменко, керівник студій, Вчитель Гуманної Педагогіки.
Форма проведення: семінар-практикум
Гість студій Вячеслав Гаврилькевич оповив слухачів магією знань про серце у Давньоіндійській, Давньокитайській філософії та медицині. «Учитель має бути учнем у свого Серця»… Щоб бути учнем Серця, Серце потрібно знати…Чи будуємо ми стосунки зі своїм серцем? «Від недумання про серце, серце болить».
Серце – це не лише фізіологічний орган, це духовно-психофізіологічна лабораторія людини. Серце – перший орган, який з’являється в ембріональному розвитку. Вогонь серця забезпечує цілісність людини. Серце – це корінь всього, вчиненого нами. «Квіткою серця є обличя людини».
