1. КОВАЛЕНКО Світлана Леонідівна,

2. ЩУЦЬКА Оксана Михайлівна,

3. ВОЛОШИНА Ніна Петрівна,

4. ГАРНАГА-ГУДКОВА Неля Петрівна,

5. БЄЛІКОВА Наталія Володимирівна, (м. Хмельницький).

6. ФЕДОРОВА Лариса Іванівна, міської ради», викладає українську мову та образотворче мистецтво у початковій школі, «спеціаліст вищої категорії», «старший учитель».

7. НОВОСЬОЛОВА Оксана Вікторівна, загальної середньої освіти «Гімназія 22 імені Олега Ольжича Хмельницької міської ради».

8. КАРБОВСЬКА Вікторія Петрівна,

9. ПЕРЕДЕРІЙ Людмила Василівна,

10. МАМУНЧАК Тетяна Володимирівна, директорка ясел-садка №101 «Софія» Запорізької міської ради.

11. БІЛОКОБІЛЬСЬКА Любов Борисівна.

«Гідність і Свобода»

«Гідність - підкреслила директор коледжу Любов БІЛОКОБІЛЬСЬКА, звертаючись до учасників конференції. «Події РЕВОЛЮЦІЙ стали маркерами формування нашого громадянського суспільства, готовності відстоювати свої права та шлях до СВОБОДИ та ДЕМОКРАТІЇ».

(модератор Оксана Колесник);

(модератор Людмила Клименко);

Українська нація виборює своє право на існування в жорстких умовах агресивної війни з боку РФ, наш народ переживає страждання та біль, гинуть наші діти та палають наші міста, знищується культурне та матеріальне наслідки.

«Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки»  об'єднує науковців, учителів, вихователів та батьків, у своїх діях спирається на духовний гуманізм та гуманістичні цінності, але це не відкидає наше людське право на боротьбу за гідність і свободу для себе, свого народу та держави. В умовах російської агресії ми не можемо стояти осторонь героїчної боротьби українців за свою незалежність. Ми підтримуємо цю боротьбу.

Президент ГО «Всеукраїнська культурно-освітня Асоціація Гуманної педагогіки» КРУК

Сьогодні о 6.45 ранку пішов із життя наш давній Друг, Лицар гуманної педагогіки, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Павлович Бех.

Пам'ятаю перше Читання з Гуманної Педагогіки у Національному педагогічному університеті ім.М.П.Драгоманова трималися волосині через наклеп одного із супротивників руху. А Володимир Павлович, який на той момент був першим проректором Університету, мав ухвалити ключове рішення – бути Читанням в Університеті чи ні. І його рішенням було – повірити та підтримати. З того часу Гуманна Педагогіка міцно увійшла у життя провідного педагогічного університету України, Читання з Гуманної Педагогіки безумовно проводилися лише біля стін НПУ ім.М.П.Драгоманова, а Володимир Павлович став нашим Другом.

Ігор Єрметов, Київ, Україна